Nabídka práce > Dlouhodobá práce ve skladu se sport. zbožím/ubytování/krátký dlouhý týden

Dlouhodobá práce ve skladu se sport. zbožím/ubytování/krátký dlouhý týden

Náplň práce

Pracovní náplň :
• Práce na expedici zboží ve skladu
• Vychystávání (pikování) zboží na paletu
• Manipulování se čtečkou EAN kódů

Požadavky

Co od Vás očekáváme:
• Pracovitost a spolehlivost
• Časová flexibilita – denní 12h směny, krátký/dlouhý týden
• Dobrý zdravotní stav
• Minimální věk

Nabízíme

Co Vám nabízíme
• 97 - 107 Kč čist./hod.
• Bonusy
• Zázemí prosperující společnosti
• Dlouhodobá spolupráce
• Nástup ihned nebo dle domluvy
• Místo výkonu práce: Rudná u Prahy
• Svozový autobus z metra B Zličín

• Mužům umožníme ubytování v místě bez vstupních nákladů, pracovník si ubytování zaplatí na konci měsíce po zúčtování mzdy

Další informace

Informace
Do centrálního skladu předního prodejce sportovních potřeb pro Českou republiku a zahraničí hledáme skladníky na pozice Pickera a vychystávače zboží.

Pohovory každý pracovní den po domluvě mezi 8-12 hod.na naší adrese. Kontaktujte p.Hrazdilovou a domluvte si schůzku, tel.číslo:727968424

Informace o pozici

  • WELL PACK s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 97-107,-/hod. dle výkonu a zapracování
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Rudná u Prahy