Nabídka práce > Moderátor/Moderátorka

Moderátor/Moderátorka

Náplň práce

MODERÁTORKA / MODERÁTOR
Jste fanouškem televize a módy? Vyrábíme nové živé vysílání - teleshopping šperků pro přední televizní kanál v České republice (TV Barrandov). Vysílání je připravováno a vysíláno z Budapešti (Maďarsko). Máte jedinečnou možnost spojit atraktivní práci s pobytem v historicky významném evropském městě, poznat jeho přátelské prostředí, maďarskou kulturu a ochutnat vyhlášenou národní kuchyni.

Požadavky

Příjemný vzhled a vystupování
Dobré komunikační dovednosti
Časovou flexibilitu

Nabízíme

Dynamický, mladý tým
Okamžitý nástup
Začátečníci jsou vítáni
Profesionální tréninky, školení
Ubytování
Odpovídající finanční ohodnocení

Strukturovaný životopis s Vaší fotografií zasílejte na adresu: tvhost@emporia.net
Navštivte naše webové stránky: www.calltv.com, www.klenottv.cz
Místo výkonu práce: Budapest, Maďarsko

Další informace

Emporia Style je předním světovým výrobcem živých show, produkujícím přes 100 hodin živého vysílání měsíčně. Máme reference od více než 50 televizních kanálů s kvalitními zábavnými pořady ve 20 různých jazycích, v 25 zemích a na 5 kontinentech. Právě teď vám nabízíme jedinečnou příležitost získat u nás zkušenosti televizního moderátora a ukázat se na předních televizních stanicích. Praxe není podmínkou, o důkladné zaučení před vystupováním na obrazovce se postaráme.
hledá vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici

Informace o pozici

  • TVCZ s.r.o
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Budapešť, Maďardsko