Nabídka práce > Recepční

Recepční

Náplň práce

- obsluha klientského prostoru (recepce a jednací místnosti), zajištění plynulého chodu recepce advokátní kanceláře
- komunikace s klienty a obchodními partnery
- vyřizování pošty a zásilek, přepojování a vyřizování telefonních hovorů
- vyřizování pracovních pochůzek na úřadech, u notářů, na soudech apod.
- různorodá administrativní podpora právnímu týmu

Požadavky

- student/ka VŠ, právní či ekonomický obor
- pokročilá znalost anglického jazyka (B2)
- znalost MS Office
- reprezentativní a vlídné vystupování, komunikativní osobnost
- vstřícnost a ochota při plnění zadaných úkolů
- dlouhodobá spolupráce

Nabízíme

- zajímavá praxe v advokátní kanceláři
- příležitost být součástí inspirativního kolektivu
- mzda 110,- Kč/h brutto

Další informace

Další informace o kanceláři naleznete na www.hajekzrzavecky.cz

Informace o pozici

  • Advokátní kancelář Hájek Zrzavecký
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Brigáda