Nabídka práce > Obsluha španělského baru v centru Brna

Obsluha španělského baru v centru Brna

Náplň práce

- obsluha jak nových, tak stálých zákazníků
- výběr a doporučení vín z portfolia baru
- příprava resp. krájení studených jídel (jamon, sýry apod.)
- podílení se na akcích a degustacích pro zákazníky

Požadavky

- komunikativnost, vstřícnost a spolehlivost
- výbornou češtinu nebo slovenštinu
- AJ na komunikativní úrovni
- ochotu vzdělávat se a pracovat na sobě

Nabízíme

- příjemný a mladý kolektiv
- práci na směny, 2 - 4 dny v týdnu (flexibilní rozvržení směn)
- volné neděle
- zázemí stabilní společnosti
- zvýšení mzdy po zaučení, osobní ohodnocení (prémie)
- zaškolení zkušenými sommeliéry
- firemní akce a pro ty nejlepší, vzdělávání přímo u vinařů ve Španělsku
- práci na HPP nebo DOPP

Informace o pozici

  • TATUHA s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: výborná čeština nebo slovenština, AJ na komunikativní úrovni
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: slevy na firemní produkty a konzumaci v baru
  • Vhodné pro: zájemce bez vyučení v oboru nebo praxe
  • Místo pracoviště: Dominikánské nám, 3, Brno