Nabídka práce > Tazatel pro telefonické výzkumy

Tazatel pro telefonické výzkumy

Náplň práce

Renomovaná mezinárodní agentura Ipsos S.R.O. v centru Prahy přijme Česky a Slovensky hovořící tazatele pro výzkum trhu.

Náplň práce: obvolávání respondentů za účelem výzkumu trhu (nejedná se o prodej)

Požadavky

Znalost práce s PC
Dobrý hlasový projev a komunikační dovednosti

Nabízíme

Mzda 150,-/hod
Možnost ranních, odpoledních směn i víkendů dle Vašich časových dispozic i individuálních směn.
Ranní směna je od 9:00 - 15:30, Odpolední směna je od 16:00 - 20:30, Víkendová směna je od 10:00 - 18:00.
Možnost práce i z domova.

Typ spolupráce - DPP, OSVČ + Po zapracování a oboustranné spokojenosti možnost přechod na DPČ nebo HPP.

Informace o pozici

  • Ipsos S.R.O.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 150 Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Na příkopě 22 E, Praha 1, Slovanský dům