Nabídka práce > RECEPČNÍ / PODPORA PRODUKCE

RECEPČNÍ / PODPORA PRODUKCE

Náplň práce

- zajištění chodu recepce
- back office
- podpora produkčního týmu (objednávání materiálu, komunikce s dodavateli ...)

Požadavky

- příjemné a reprezentativní vystupování
- organizační schopnosti a samostatnost
- komunikační schopnosti a pečlivost
- dobrá znalost MS Office

Nabízíme

Pracovní uplatnění v reklamní agentuře s vlastní výrobou a zajímavou klientelou na pozici Recepční/podpora produkce.

- na 6 hod úvazek či plný úvazek, popř. dle dohody
- zajímavé finanční ohodnocení odpovídající obdobné pozici
- přátelský kolektiv a příjemné neformální prostředí
- nástup IHNED nebo od října 2018, popř. dle dohody

Další informace

Máte vlastní nápady, nebojíte se práce, máte chuť se rozvíjet v prostředí reklamní agentury a jste týmový hráč? Pak je tato pozice určena přímo Vám!
Pokud Vás zaujala naše nabídka, prosíme o zaslání Vašho CV (přivítáme včetně fotografie) a motivačního dopisu na kontaktní e-mail.
Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • Prelude - reklama s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Uchazečky i uchazeče s praxí i bez praxe