Nabídka práce > Manipulant

Manipulant

Náplň práce

- úzká spolupráce s oddělením výroby a logistiky
- spolupráce při zlepšování procesu toku materiálu, efektivní využití prostoru
- zodpovědnost za včasnou přípravu materiálu k expedici, za včasné navezení materiálu na pracoviště, za svěřené vybavení
- nakládky/vykládky zboží od přepravců
- místo výkonu práce: Plzeň (500 m od Nákupního centra Borská pole)

Požadavky

- základní zkušenost s prací ve skladu
- spolehlivost, přesnost, zodpovědnost, manuální zručnost, fyzická zdatnost
- platný průkaz VZV

Nabízíme

- jednosměnný provoz
- dlouhodobou spolupráci na HPP, nebo dlouhodobá brigáda dle vašich časových možností
- čisté, tiché, klimatizované pracovní prostředí
- systém firemních benefitů
- bonusy pro pracovníky
- dárkové balíčky
- kvalitativní bonusy
- firemní pracovní oděv…

Informace o pozici

  • TOP Control s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 110-135,- Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Podnikatelská 1278/9, Plzeň