Nabídka práce > Úvěrový Specialista

Úvěrový Specialista

Náplň práce

Co mě čeká za úkoly?

• Jednoduchá komunikace s klienty a zjištění jejich požadavků
• Tyto požadavky zapracovat do systému a následně vybrat vhodnou nabídku úvěru nebo půjčky pro klienta
• S klientem podepsat a zkompletovat dokumenty

Požadavky

Chcete pracovat z pohodlí kanceláře a fyzicky se nepřemáhat? Chcete být pánem svého času a dobře si vydělat? Naše práce není náročná.

Co musím umět a mít?

• Dostudovanou VŠ / SŠ s maturitou nebo mít 3 roky praxe v oboru
• Ovládat základní práci na PC a internet
• Nebát se pracovat s lidmi
• Mít zodpovědnost za svou práci a být precizní v administrativě

Nabízíme

Co vše získám?

• Vysoké finanční ohodnocení a zajímavé finanční bonusy
• Při splnění podmínek 4 měsíční adaptační finanční podporu ve výši 5 000,-/měsíc k výdělku navíc
• Vlastní flexibilní pracovní dobu
• Práci možnou jako Home office (z domu) nebo ve vybavené kanceláři poskytnutou od společnosti zdarma
• Pomoc a stálou podporu ze strany zkušeného manažera
• Podporu a pomoc s licencí u ČNB a kompletní zaškolení zcela zdarma
• Zázemí ve stabilní společnosti působící přes 20 let na trhu

Další informace

Firemní benefity: Firemní akce, Home office, Manažerský motivační program, Provize z prodeje, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení
Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené, osoby zdravotně postižené
Úvazek: plný, zkrácený, brigáda
Smluvní vztah: práce na ŽL / IČ

Doplňující informace:

Finanční odměna je odvozena od typu úvazku, z pravidla 5000 - 35 000Kč i více; Nástup možný ihned, nebo dle domluvy; Nestyďte se zaslat CV a následně za námi přijít a informovat se o dalších detailech.

Tel.:773 799 440

Informace o pozici

  • Jaroslava Hamerková
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: Finanční odměna je odvozena od typu úvazku, z pravidla 5000 - 35 000Kč i více.
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Firemní benefity: Firemní akce, Home office, Manažerský motivační program, Provize z prodeje, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení
  • Místo pracoviště: Trutnov a okolí , Jičín a okolí.