Nabídka práce > Operátor výroby – Průměrný plat v prvním roce přes 30 000 Kč

Operátor výroby – Průměrný plat v prvním roce přes 30 000 Kč

Náplň práce

Jedná se o práci ve výrobě v moderním a čistém prostředí, kousek od Ostravy.
Nástupní mzda je 22600 Kč + příplatky a bonusy, díky kterým si vyděláte průměrně přes 30 000 Kč již v prvním roce.
Směny jsou od pondělí do pátku.

Náplní práce je obsluha výrobního stroje, manipulace s výrobky a finální kompletace.

Požadavky

- Chuť pracovat
- Spolehlivost
- Praxi mít nemusíte, u nás se vše naučíte a odnesete si mnoho unikátních dovedností

Nabízíme

- Atraktivní nástupní mzda 22 600 Kč (bez příplatků a přesčasů)
- Po 3 měsíční zkušební době navýšení platu na 24 350 Kč (bez příplatků a přesčasů)
- Příplatky za odpolední a noční
- Nadstandardní příplatky za práci během za svátků a o víkendu
- Možnost dobře placených přesčasů
- Postupný nárůst mzdy (pro představu - průměrný plat na této pozici je přes 30 tisíc Kč)
- Odměny 4x ročně – (4 x až 12 675 Kč) – celkem až 50 700 Kč ročně
- Čtvrtletní prémie (až 4x 6 400 Kč)
- Kromě toho – zajištěná doprava, zvýhodněné stravování a sleva na nájem u spol. Residomo
- V areálu můžete ZDARMA využít fitness nebo rehabilitaci

Informace o pozici

  • Ascari s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 22600 - 30500 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy, prémie, 13. a 14. plat, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky, závodní stravování, příspěvek na stravu, zajištěná doprava
  • Vhodné pro: muže, ženy i absolventy
  • Místo pracoviště: Nošovice