Nabídka práce > Řidič – prodejce kvalitních mražených potravin - Plzeň jih

Řidič – prodejce kvalitních mražených potravin - Plzeň jih

Náplň práce

• Nabídka a prodej našich produktů u stálých i nových zákazníků
• Poradenství zákazníkům s prodejem
• Pravidelné návštěvy u zákazníků ve svěřeném regionu

Požadavky

• Máte příjemné a reprezentativní vystupování
• Vlastníte řidičský průkaz sk.B a jste aktivním řidičem
• Jste komunikativní a spolehlivý
• Rádi se učíte novým věcem

Nabízíme

• Zázemí stabilní a rostoucí společnosti
• Motivující mzdové ohodnocení a odměny dle prodejních výsledků
• Možnost osobního rozvoje a budování kariéry v rámci společnosti
• Rodinná a přátelská atmosféra na pracovišti
• Silná podpora společnosti nejen na začátku spolupráce
• Právní a administrativní podpora při finančních potížích
• Časová flexibilita
• Firemní automobil/menší dodávka, kterou můžete parkovat doma

Další informace

Naše společnost nehledá jen zkušené obchodníky, preferujeme komplexní zaškolení, tzn. uvítáme i uchazeče, kteří nemají praxi, ale velkou chuť sbírat zkušenosti a realizovat se v oblasti prodeje a obchodu.

Je tomu více jak 25 let, kdy první žluté autíčko Family Frost zapnulo znělku a vyrazilo za svými zákazníky v České republice. Svým ojedinělým konceptem si velmi rychle získalo pozornost široké veřejnosti a srdce mnoha zákazníků.

Poznejte novou tvář Family Frost v podobě výrazně rozšířeného sortimentu potravin a kvalitnějších služeb poskytovaných koncovým zákazníkům.

Osobní údaje poskytnuté v rámci zaslaných životopisů či sdělené naší společnosti v průběhu výběrového řízení (např. při osobních pohovorech) budeme zpracovávat i bez vašeho souhlasu, neboť právním důvodem jejich zpracování je jednání před uzavřením pracovní smlouvy (důvod uvedený v čl. 6 bodu b) Nařízení EU o ochraně osobních údajů). To však jen do okamžiku, kdy vám bude oznámeno, že jste nebyl na pracovní místo vybrán. Spolu s oznámením o tom, že jste nebyl na pracovní místo vybrán, vás můžeme požádat o udělení souhlasu s dalším zpracováním osobních údajů, a to v případě, že budeme mít zájem na uchování životopisu pro účely budoucích výběrových řízení.
Údaje poskytnuté nám v rámci zaslaných životopisů budou ohledně neúspěšných uchazečů skartovány (vymazány v el. podobě) do 1 měsíce po doručení oznámení o nepřijetí na pracovní místo. Pokud budete požádáni o udělení souhlasu, vymažeme vaše osobní údaje, pokud do 1 měsíce od zaslání žádosti o udělení souhlasu takový souhlas neobdržíme. Osobní údaje uvedené v rámci výběrového řízení týkající se úspěšného uchazeče, se kterým byl uzavřen pracovněprávní vztah, se stávající součástí osobního spisu zaměstnance bez nutnosti získání souhlasu.

Informace o pozici

  • Family Market s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Logistika a doprava, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy