Nabídka práce > Hotelová/ý recepční

Hotelová/ý recepční

Náplň práce

Hotelová/ý recepční na 12 hodinové denní směny (rotace: 2 směny 6-18 hodin, 2 dny volna). Komunikace s hosty a potenciálními zákazníky v osobní, telefonické i emailové formě. Práce s rezervačním systémem Previo, vyřizování poptávek a rezervací ubytování a ostatních služeb hotelu. Vykonávání administrativních prací spojených s provozem hotelu.

Požadavky

Příjemný vzhled a vystupování, znalost anglického jazyka a práce s PC. Předchozí praxe není nutná, je však výhodou. Bezúhonnost.

Nabízíme

Dlouhodobou práci v příjemném prostředí i kolektivu, slevu na obědy.

Další informace

V případě zájmu prosíme o zaslání stručného životopisu.

Informace o pozici

  • Urania Mumulu - Hotel Nikolas
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Plat: Hodinová sazba
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Zaměstnanecká sleva na obědy
  • Vhodné pro: Absolventy, osoby s příjemným vystupováním, i bez praxe.
  • Místo pracoviště: Nádražní 124, Ostrava