Nabídka práce > Administrativa - recepce s technickými znalostmi

Administrativa - recepce s technickými znalostmi

Náplň práce

- úkolem recepce je přijímat návštěvy a vést potřebnou dokumentaci

- my však potřebujeme navíc člověka se schopností pomoci organizovat čas kolegů, někoho, kdo bere za samozřejmost udržovat pořádek a také má lidský, milý přístup

- budete sjednávat schůzky a zařizovat poštu

- zároveň budete klíčová osoba, první kontakt se zákazníkem, a tedy jeho technická podpora

Požadavky

- Vaše administrativní zkušenosti by se měly pohybovat v prostředí stavebnictví, truhlářství nebo podobné

- potřebujete dobré kancelářské dovednosti - práce s PC, schopnost komunikovat osobně i po telefonu, administrace

- přivítáme člověka se znalostí jednoho s cizích jazyků - polština, angličtina, němčina (bez toho neuspějete)

- máte ŘP sk.B? jedině dobře!

- šanci zde má výřečná osoba s přátelským přístupem, třeba i sportovně založená, pohodová a pracovitá

Nabízíme

- Vaše činnost bude náležitě ohodnocena, nejen fixním platem, ale také bonusy

- budete pracovat v malé společnosti s osobitým přístupem, dobrým kolektivem ve středním věku

- společnost počítá s Vaším rozvojem, uplatnění je dlouhodobé

- pracovní doba cca od 7:30 do 16:30

- zaměstnanecké výhody ve formě stravenek, společných akcí a např. 13.plat

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek