Nabídka práce > Projektant MaR – OBJ37

Projektant MaR – OBJ37

Náplň práce

- tvorba projektové dokumentace MaR a elektro
- technická jednání se zákazníkem
- kompletační činnost
- autorský dozor, případně koordinace stavby
- příprava podkladů pro výběrová řízení
- samostatné řízení zakázek

Požadavky

- vzdělání se zaměřením na automatizační techniku, MaR nebo elektrotechniku
- znalost AJ, NJ nebo RJ pro práci s dokumentací
- celkový přehled v oblasti měřicí a regulační techniky
- znalost některého z CAE systémů, nejlépe Eplan, AutoCAD, InTools, apod.
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- roční výkonové prémie
- velmi dobré finanční ohodnocení
- 25 dní dovolené
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
- notebook, případně mobilní telefon
- jazykové kurzy
- perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
- prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
- pracoviště v okr. Litoměřice, Praha, Brno nebo možnost práce v zahraničí

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 40.000 – 50.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Brno, Praha, okr. Litoměřice