Nabídka práce > Obchodní specialista pro automotive – OBJ1634

Obchodní specialista pro automotive – OBJ1634

Náplň práce

- příprava a analýza měsíčních obchodních výhledů
- kontrola obchodních plánů
- kontrola plnění nastavených obchodních plánů a reporting
- jednání se zákazníky
- akviziční činnost
- kalkulace a zadávání cen
- sledování trhu, konkurence – analýzy, trendy

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- znalost angličtiny na komunikativní úrovni
- zkušenost z obchodního oddělení v automotive
- MS Office
- ochota cestovat

Nabízíme

- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
- jazykové kurzy
- 25 dní dovolené
- zaměstnanecké benefity (stravenky, kantýna a automaty na pracovišti, příspěvky,…)
- po zkušební době další benefity
- lokalita: okres Louny

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Telekomunikace, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 30.000 - 45.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okres Louny