Nabídka práce > Elektroprojektant

Elektroprojektant

Náplň práce

- Práce s aplikací - E-PLAN ELECTRIC P8
- Kreslení elektrických schémat pro jednoúčelové stroje
- Komunikace s externími firmami, spolupráce s nimi na realizaci elektro-řízení
- Koordinace práce na elektro-montážích

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru/případně SŠ vzdělání s praxí
- Vyhláška 50/78 Sb. min §6, tzn. osoba znalá
- Zkušenosti a orientace v elektro schématech
- Znalost přístrojů firmy Siemens - Simatic S7 výhodou
- Základní přehled v oblasti pneumatiky a hydrauliky strojů výhodou
- Schopnost pracovat v týmu
- ŘP sk. B, ochota cestovat
- Komunikativní znalost jednoho cizího jazyka (AJ, NJ) podmínkou

Nabízíme

- osobní rozvoj a růst
- zajímavá odborná práce v perspektivní moderní firmě
- 5 týdnů dovolené
- placené jazykové a odborné vzdělávání
- příspěvek na dojíždění
- další nadstandardní benefity
- nástup možný ihned

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek