Nabídka práce > ZÁSTUPCE MANAŽERA KFC ROZVADOV

ZÁSTUPCE MANAŽERA KFC ROZVADOV

Náplň práce

- Práce ve stabilní mezinárodní společnosti, kde dodržujeme "závazek k lidem"
- Možnost rozvoje, dostaneš příležitost být vedoucím manažerem
- Bonusy restaurace
- Po dobu tréninku příplatek na dopravu
- Kafetérie
- Možnost flexibilního plánování směn
- Motivující finanční ohodnocení
- Smlouva na dobu neurčitou od samého začátku
- Spousta týmových akcí

Požadavky

- Schopnost vést a motivovat tým
- Obchodní myšlení, analytické schopnosti
- Pozitivní energii
- Orientace na hosta
- Týmovost

Nabízíme

KFC Rozvadov hledá nového kolegu na pozici ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO MANAŽERA.

Na této pozici bude tvým úkolem nábor a trénink nových zaměstnanců, budování stabilního týmu na restauraci za optimálních nákladů a být pravou rukou Generálního manažera.

Další informace

Nástup: možný ihned

Informace o pozici

  • KFC
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Manuální a dělnické profese, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: Od 23000 Kč do 29000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Manažerský motivační programVzdělávací kurzy, školeníKafetérie
  • Místo pracoviště: Rozvadov, 277