Nabídka práce > FÉROVÁ NABÍDKA s LIDSKÝM PŘÍSTUPEM, od 140Kč/hod.

FÉROVÁ NABÍDKA s LIDSKÝM PŘÍSTUPEM, od 140Kč/hod.

Náplň práce

Jste manuálně zručná/ý a přesto nechcete fyzicky náročnou práci?
Nechcete tahat těžká břemena?
Chcete si vydělat 25tis.Kč za měsíc? A mít fixní hodinovou mzdu od 140Kč/hod.? Hledáte práci na hlavní pracovní poměr? Chcete být u zrodu něčeho nového a pracovat v Plzni?
Pak hledáme právě Vás... Společnost otevírá nové oddělení a hledá nové zaměstnance do svých řad!!!

►Výdělek až 25.000,-Kč za měsíc!◄ NÁSTUP IHNED či CO NEJDŘÍVE!

Náplň práce:
* KOMPLETACE BROŽUR (SETŮ z několika komponentů )
* práce v sedě a ve stoje
* kompletace setů
* vybalování, čistění produktů
* jednoduchá manuální práce

Požadavky

* manuální zručnost
* spolehlivost
* zodpovědnost

Nabízíme

* nástup IHNED či CO NEJDŘÍVE
* lokalita: Plzeň
* práce na HPP
* mzda cca 25.000 Kč/měsíc ( fixní mzda 140Kč/hod + docházkový bonus 1.000Kč + 1.000Kč výkonnostní bonus) + zákonné příplatky
* práce v čistém prostředí
* rodinný charakter společnosti (malá společnost do zaměstnanců)
* práce od pondělí do pátku (R/O/N)
* 3směnný provoz

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek