Nabídka práce > Překladatel/koordinátor se SRBŠTINOU JIHLAVA

Překladatel/koordinátor se SRBŠTINOU JIHLAVA

Náplň práce

Pro významnou automobilovou společnost sídlící v Jihlavě hledáme tlumočníka/koordinátoru se znalostí SRBŠTINY.

• Asistence u lékařských prohlídek
• Tlumočení během pracovní doby (3směnný provoz R/O/N)
• Koordinace zaměstnanců během pracovní doby
• Asistence zaměstnancům, pokud se objeví nějaký problém a jeho řešení (náhlá návštěva lékaře atd.)
• Komunikace s mistry ohledně plánování směn

Požadavky

• aktivní znalost srbštiny/češtiny
• organizační schopnosti
• trpělivost
• flexibilitu
• počítačovou gramotnost

Nabízíme

• zajímavé finanční ohodnocení (závislé na zkušenostech)
• nástup IHNED či CO NEJDŘÍVE
• práce ve stabilní společnosti v JIHLAVĚ
• každodenní komunikace v SRBŠTINĚ/ČEŠTINĚ
• pracovat na 3směnný provoz (6-14, 14-22,22-6)

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 27 000 Kč/měs. - 30 000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Jihlava