Nabídka práce > Dělník, manipulant s odpadem - Odry - ranní směna

Dělník, manipulant s odpadem - Odry - ranní směna

Náplň práce

- přeprava odpadu a manipulace s odpadem (hadice) pomocí VZV

Požadavky

- chuť do práce
- fyzická zdatnost
- spolehlivost
- ŘP sk. B
- platné oprávnění na VZV výhodou

Nabízíme

- jistoty - dlouhodobě stabilní zaměstnání, pravidelnou výplatu vždy k 15. dni v měsíci
- čeká Vás klidná práce bez stresu - domů se budete vracet s čistou hlavou
- práci v jednosměnném provozu, na ráno od 6,00 hod. - volná odpoledne, která můžete využít pro sebe a pro rodinu
- placené přesčasy
- volné víkendy
- dovolenou 4 týdny + 1 týden placeného volna navíc = 5 týdnů placeného volna
- stravenky v hodnotě 90kč za každou odpracovanou směnu
- navíc se můžete stát zcela ZDARMA akcionářem, po odpracovaném roce Vám bude přispíváno na penzijní připojištění, zúčastníte se firemních akcí,...
- férové jednání, a zázemí nadnárodní společnosti, která si váží práce svých zaměstnanců

Další informace

Informace o pozici

  • SUEZ Využití zdrojů a.s.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: od 17 tis. Kč/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna navíc, stravenky v hodnotě 90,- Kč, akciové programy, firemní akce, firemní soutěže ...
  • Vhodné pro: zdravé, fyzicky zdatné
  • Místo pracoviště: Odry