Nabídka práce > Popelář - Slovácko - od 19 tis. hrubého, na neurčito

Popelář - Slovácko - od 19 tis. hrubého, na neurčito

Náplň práce

- manipulace s odpady, obaly a kontejnery
- realizace nakládky a vykládky, uložení materiálů na místo určení
- zajištění čistoty vnitřních i vnějších prostor provozu, technických prostředků, zejména nádob, kontejnerů a dalšího vybavení

Požadavky

- chuť pracovat a manuální zručnost
- spolehlivost a samostatnost by Vám také měly být vlastní
- čistý rejstřík trestů
- 100% zdravotní stav
- ŘP sk. B je výhodou

Nabízíme

- jistoty - stabilní zaměstnání a pravidelnou mzdu vždy do 15. dne v měsíci
- řádně Vás zaučíme, abyste mohl práci vykonávat v požadované kvalitě
- práci v jednosměnném provozu - pracovní doba od 6,00 hod. - volná odpoledne a víkendy
- 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna navíc, stravenky v hodnotě 90,- Kč a další zajímavé benefity
- nástup možný po domluvě ihned

Další informace

Informace o pozici

  • SUEZ Využití zdrojů a.s.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: od 19 tisíc Kč/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna navíc, stravenky v hodnotě 90,- Kč, akcie společnosti SUEZ (podíl ve firmě), příspěvky na penzijní připojištění, firemní akce, firemní soutěže, zvýhodněné nákupy na OOPP značky Canis, zvýhodněné nákupy na vo
  • Vhodné pro: zdravé, fyzicky zdatné
  • Místo pracoviště: Suchá Loz