Nabídka práce > LOGISTIK (OBJ2081)

LOGISTIK (OBJ2081)

Náplň práce

• zásobování divize dle požadavků středisek
• jednání s dodavateli o cenách, obchodních podmínkách, dodacích podmínkách
• vystavování a odesílání objednávek dodavateli
• jednání o způsobu přepravy, balení dodávek
• výběr vhodných dodavatelů, příprava návrhu kupních smluv
• administrativa v rámci středisek divize a
• koordinace součinnosti středisek při odběru dodaného materiálu
• vyřizování reklamací, zpracování zápisů
• kontrola průvodní dokumentace dodávky dle kupní smlouvy
• evidence skladových položek, sledování stavu skladových zásob
• vystavování výdejek, archivace dokumentů

Požadavky

• SŠ v oboru strojírenství
• minimálně 2 roky praxe na pozici logistika v automobilovém průmyslu výhodou
• znalost AJ aktivně, NJ výhodou
• dobrá uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
• pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

• odborný a profesní růst
• jednosměnný provoz
• stabilní zaměstnání v perspektivně se rozvíjející firmě
• motivující příjem
• týden dovolené navíc
• další finanční i nefinanční benefity
• lokalita Jablonec nad Nisou

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Manuální a dělnické profese, Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20.000 - 25.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou