Nabídka práce > Konstruktér – OBJ34

Konstruktér – OBJ34

Náplň práce

- vývoj a konstrukce jednoúčelových strojů, výrobních zařízení a jejich součástí (zejména pro automobilový průmysl)
- konstrukční návrhy přípravků pro produkci ve svařovnách, lakovnách
- konstruování ve 3D CAD systémech
- technická jednání se zákazníkem a zástupci ostatních profesí
- zpracování kalkulací a podkladů pro výběrová řízení
- zpracování technické dokumentace pro zadání do výroby
- kontrola výroby

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na konstrukci strojů a zařízení
- zkušenosti a znalosti konstrukčních návrhů v automobilovém průmyslu jsou výhodou
- praxe minimálně 4 roky
- znalost práce s 3D CAD systémy (Catia V5, ProEngineer, SolidEdge, SolidWorks, Inventor apod.)
- komunikativní znalost německého popř. anglického jazyka

Nabízíme

- roční výkonové prémie
- 25 dní dovolené
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
- notebook, případně mobilní telefon
- jazykové kurzy
- perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
- prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
- pracoviště v okresu Mladá Boleslav

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 35.000 – 45.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okres Mladá Boleslav