Nabídka práce > Inženýr machine vision – OBJ2138

Inženýr machine vision – OBJ2138

Náplň práce

- řešení aplikací v oblasti strojového vidění
- práce s průmyslovými kamerami a dalšími komponenty průmyslové automatizace
- návrhy snímacích soustav a realizace kamerových testů
- zpracování obrazových dat a jejich implementace ve vývojovém prostředí
- zavádět nové technologie

Požadavky

- základní znalosti v oblasti strojového a počítačového vidění (Vision systému)
- základní zkušenosti s programováním
- středně pokročilá znalost AJ nebo NJ
- výhodou je zkušenost s vývojem ve výrobě

Nabízíme

- zajímavé platové ohodnocení
- škála zaměstnaneckých benefitů (stravenky, životní a penzijní připojištění, kafeterie, …)
- možnost rozvoje a vzdělávání
- flexibilní pracovní doba
- možnost firemního ubytování
- příjemné pracovní prostředí ve stabilní firmě
- firemní akce
- lokalita: okres Havlíčkův Brod

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 40.000 – 60.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okres Havlíčkův Brod