Nabídka práce > Výkonný manažer oddělení BOZP, PO – OBJ2144

Výkonný manažer oddělení BOZP, PO – OBJ2144

Náplň práce

- řízení oddělení BOZP, (Back Office team a specialisty BOZP v rámci celé ČR, 12 pracovníků)
- řízení a zodpovědnost za dodávky služeb pro nové i stávající klienty
- zajištění podpory pro specialisty BOZP a PO
- koordinace subdodavatelů společností
- rozvoj specializovaného SW aplikace pro služby BOZP
- kompletní manažerská podpora pro řídícího manažere divize
- výjezdy v rámci ČR

Požadavky

- min SŠ vzdělání
- praxe min. 3 roky s řízením lidí, alespoň 6 zaměstnanců
- prokazatelné zkušenost s manažerským řízením KPI
- ŘP sk. B, aktivní řidič
- velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti

Nabízíme

- služební automobil i k soukromému užití
- zajímavý program zaučení se v rámci společnosti
- stravenky, další benefity
- odborné, manažerské vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
- dynamický profesní i kariérní růst

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Management, Ostraha a bezpečnost, Technické profese,
  • Plat: 35.000 – 45.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: celá ČR