Nabídka práce > Specialista bezpečnosti práce BOZP a PO – OBJ26

Specialista bezpečnosti práce BOZP a PO – OBJ26

Náplň práce

- dodávat dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu (kontroly, zpracování dokumentace atd.)
- podílet na projektech komplexního outsourcingu BOZP a PO pro významné klienty
- podílet na rozvoji odborného Know-how v oblasti BOZP a PO v širokém týmu specialistů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe v oblasti BOZP a PO min. 3 roky
- OZO BOZP dle zák. 88/2016 Sb.
- OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
- praxe v oblasti ochrany životního prostředí výhodou
- ŘP sk. B

Nabízíme

- odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
- služební automobil
- odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek)
- možnost samostatně plánovat svoji práci
- výraznou možnost seberealizace v rámci rozvoje služeb BOZP a PO
- lokalita celá ČR (pobočky po celé ČR)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostraha a bezpečnost, Služby, Technické profese,
  • Plat: 25.000 – 35.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: celá ČR