Nabídka práce > Mzdová účetní OBJ2109

Mzdová účetní OBJ2109

Náplň práce

komplexní měsíční zpracování mezd zaměstnanců v požadované kvalitě a ve stanovených termínech
vedení mzdové agendy zaměstnanců a zadávání dat do systému Helios
vedení dokladů pro zdravotní pojištění, sociální pojištění a daně
provádění srážek ze mzdy, pojistného a daní
odesílání přihlášek/odhlášek SP a ZP
práce s datovou schránkou

Požadavky

min. SŠ v ekonomickém oboru
znalost zákoníku práce a předpisů v oblasti mzdové problematiky
praxe v oboru výhodou (znalost zpracování mezd pro směnné provozy)
samostatnost, odolnost vůči stresu, týmový hráč, komunikační schopnosti
znalost práce na PC – Microsoft Office
ŘP sk. B

Nabízíme

perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
jazykové kurzy
zázemí nadnárodní společnosti
zaměstnanecké benefity (závodní stravování, motivační benefity, dovolená navíc, příspěvky na dojíždění a další)
po zkušební době další benefity
lokalita: oblast Rokycany

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Rokycany