Nabídka práce > Asistent/ka oddělení BOZP a PO - Příležitost pouze pro lidi se zdravotním postižením – OBJ41

Asistent/ka oddělení BOZP a PO - Příležitost pouze pro lidi se zdravotním postižením – OBJ41

Náplň práce

- objednávání služeb u dodavatelských firem, komunikace s dodavateli
- komunikace s klienty společnosti (převážně mailová)
- práce s informačním systémem Helios a programem MS Office (Excel, Word, Outlook)
- administrativní podpora oddělení BOZP

Požadavky

- SŠ vzdělání; SŠ s maturitou výhodou
- organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost, pečlivost a zodpovědný přístup
- proaktivita, schopnost učit se novým věcem
- znalost MS Office s důrazem na MS Excel (jednoduché vzorce, filtry atp.)

Nabízíme

- odměnu s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
- možnost kariérního a profesního růst v rámci společnosti
- možnost individuálně dohodnout délku pracovní doby
- profesionální pracovní prostředí
- (možnost na 4 hodiny denně nebo 2-3 dny v týdnu celé)
- pracoviště Praha 9

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Personalistika a HR, Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 9