Nabídka práce > Vedoucí výroby – OBJ1230

Vedoucí výroby – OBJ1230

Náplň práce

- vedení kolektivu výrobních operátorů a teamleaderů
- motivace, kontrola a organizace týmu
- dohled a odpovědnost za plnění výrobního plánu
- řízení výroby, zajištění kvality výrobků dle požadavků zákazníka
- zajištění dodržení výrobních cílů
- reporting nadřízeným
- sbírání informací o výrobě, prezentace výsledků a řešení problémů TOP managementu
- zlepšování interních procesů
- kontrola zmetků, odpadu, víceprací a dodatečných prací
- řešení nestandardních situací ve výrobě
- podílení se na nových projektech

Požadavky

- zkušenosti s vedením kolektivu min. 100 lidí a řízením výroby v automotive
- zkušenost s vícesměnným provozem
- středně pokročilá znalost AJ
- zkušenosti se zaváděním a využíváním nástrojů štíhlé výroby (5S, SMED, TPM, Kanban)
- flexibilita, odolnost vůči stresu, cílevědomost a tah na branku

Nabízíme

- zajímavé platové ohodnocení
- škála zaměstnaneckých benefitů (stravenky, životní a penzijní připojištění, mobilní telefon, notebook, kafeterie, …)
- možnost občasného Home Office, flexibilní prac. doba
- možnost rozvoje a vzdělávání
- příjemné pracovní prostředí ve stabilní firmě
- firemní akce
- lokalita: okres Ždírec nad Doubravou

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Management, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 50. - 80. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek