Nabídka práce > ZKUŠENÝ LOGISTIK | START-UP | až 40 000 Kč

ZKUŠENÝ LOGISTIK | START-UP | až 40 000 Kč

Náplň práce

Jste kovaní v logistice a rádi byste se ji věnovali i nadále? Pokud rádi přijímáte nové výzvy, jste náš člověk!

Hledáme zkušeného LOGISTIKA, který bude mít na starosti:

- zajištění přepravy vstupních surovin a hotových výrobků směrem k zákazníkovi
- plánování zásob
- komunikaci se zákazníky a spedičními společnostmi
- přípravu přepravních a lodních dokumentů pro dovoz surovin ze zámoří
- komunikaci s prodejním a administrativním týmem

Požadavky

- SŠ vzdělání
- zkušenosti v oblasti logistiky
- schopnost plynulé komunikace v AJ
- znalost MS Office (Word/Excel)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 3 sickdays - stravenky - bezplatné vedení účtu - flexibilní pracovní doba - zcela nová výrobní společnost
  • Místo pracoviště: Pardubice