Nabídka práce > Specialista pro BOZP, PO a ŽP – OBJ2120

Specialista pro BOZP, PO a ŽP – OBJ2120

Náplň práce

• provádění interních vstupních školení v oblasti BOZP, PO a ŽP
• vypracování bezpečnostních směrnic
• provádění preventivních opatření a doporučení k ochraně zdraví zaměstnanců
• kontrola dodržování zásad bezpečnosti práce a ochrany zdraví na pracovišti
• monitoring a odstranění potencionálních bezpečnostních a zdravotních rizik
• jednání s orgány státní správy

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání
• praxi v oblasti BOZP, PO a ŽP
• anglický jazyka na komunikativní úrovni
• praxi v mezinárodní výrobní společnosti

Nabízíme

• perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
• jednosměnný provoz
• jazykové a odborné kurzy
• 25 dní dovolené
• příspěvek na dopravu
• zaměstnanecké benefity (stravenky, kantýna a automaty na pracovišti,…)
• po zkušební době další benefity
• lokalita: oblast Louny

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Ostatní, Ostraha a bezpečnost, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30 000 - 40 000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Louny