Nabídka práce > Školitel pro oblast svařování – OBJ2052

Školitel pro oblast svařování – OBJ2052

Náplň práce

• vedení pravidelných školení v oblasti sváření
• zlepšování nastavený procesů svařování
• komunikace s proškolenými pracovníky a jejich případné delegování
• zpracování dokumentace týkající se školení
• pravidelný reporting

Požadavky

• min. SOU technického směru
• nutný platný svářečský průkaz - TIG a CO2
• komunikační a prezentační schopnosti
• komunikativní osobnost, která je schopná proškolovat pracovníky ve výrobě

Nabízíme

• perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
• jazykové a odborné kurzy
• 25 dní dovolené
• jednosměnný provoz
• příspěvek na dopravu
• zaměstnanecké benefity (stravenky, kantýna a automaty na pracovišti,…)
• po zkušební době další benefity
• lokalita: oblast Louny

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 20 000 - 25 000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Louny