Nabídka práce > Samostatný projektant MaR / Elektro – OBJ37

Samostatný projektant MaR / Elektro – OBJ37

Náplň práce

• tvorba projektové dokumentace MaR a Elektro
• technická jednání se zákazníkem
• kompletační činnost
• autorský dozor, případně koordinace stavby
• příprava podkladů pro výběrová řízení
• samostatné řízení zakázek

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na Automatizační techniku, MaR nebo elektrotechniku
• výhodou 2-3 roky praxe v oboru, pozice je vhodná i pro juniorní uchazeče
• znalost německého, anglického nebo ruského jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací
• celkový přehled v oblasti měřicí a regulační techniky
• znalost některého z CAE systémů, nejlépe Eplan, AutoCAD, InTools, apod.
• znalost systému COMOS výhodou
• dobrý přehled v technických normách
• 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
• schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

• roční výkonové prémie
• velmi dobré finanční ohodnocení
• 25 dní dovolené
• příspěvek zaměstnavatele na stravování
• příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
• notebook, případně mobilní telefon
• jazykové kurzy
• perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
• prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
• pracoviště na centrále společnosti či možnost práce na pobočce + realizace projektů v rámci České Republiky a v zahraničí

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Obchod a prodej,
  • Plat: 40 000 - 50 000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha, Brno, Lovosice