Nabídka práce > Specialista PLC/DCS Programátor průmyslových řídicích systémů – OBJ36

Specialista PLC/DCS Programátor průmyslových řídicích systémů – OBJ36

Náplň práce

• vývoj aplikačního SW pro průmyslové řídicí systémy (PLC/DCS, SCADA)
• oživení a uvedení řídicích systémů do provozu, nájezd technologií
• tvorba a řízení projektové dokumentace
• návrh koncepce automatizace, návrh standardů pro vývoj aplikačního SW
• řízení projektů (u menších zakázek)
• vypracování cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na Automatizační techniku
• znalost německého nebo anglického jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací
• výhodou 2-3 roky praxe s programováním PLC, pozice je vhodná i pro juniorní uchazeče
• znalost programování PLC / DCS / SCADA (např. Siemens, Rockwell, InTouch, Emerson, aj.)
• znalost programování operátorských panelů a vizualizací
• znalost průmyslových komunikací (Profibus-DP, ASiBus, Interbus, Industrial Ethernet, aj.)
• 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
• schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

• roční výkonové prémie
• 25 dní dovolené
• příspěvek zaměstnavatele na stravování
• příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
• notebook, případně mobilní telefon
• jazykové kurzy
• perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
• prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
• pracoviště Praha

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie, Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy