Nabídka práce > Projektant automatizace strojních zařízení - OBJ818

Projektant automatizace strojních zařízení - OBJ818

Náplň práce

- tvorba projektové dokumentace elektro, řídicích systémů apod.
- technická jednání se zákazníkem
- kompletační činnost
- autorský dozor, případně koordinace stavby
- příprava podkladů pro výběrová řízení
- samostatné řízení zakázek

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na Automatizační techniku nebo elektrotechniku
- výhodou 2-3 roky praxe v oboru, pozice je vhodná i pro juniorní uchazeče
- znalost německého nebo anglického jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací
- požadujeme celkový přehled v oblasti řídicích a automatizačních systémů
- znalost některého z CAE systémů, nejlépe Eplan, Ruplan, apod.
- dobrý přehled v technických normách
- 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
- schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- mzdové ohodnocení dohodou s ohledem na dosaženou praxi
- roční výkonové prémie
- 25 dní dovolené
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
- notebook, případně mobilní telefon
- jazykové kurzy
- perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
- prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
- místo pracoviště Praha, Mladá Boleslav, realizace projektů v rámci České republiky a v zahraničí

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 35 000 - 50 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav, Praha