Nabídka práce > Konstruktér - OBJ34

Konstruktér - OBJ34

Náplň práce

- vývoj a konstrukce jednoúčelových strojů, výrobních zařízení a jejich součástí (zejména pro automobilový průmysl)
- konstrukční návrhy přípravků pro produkci ve svařovnách, lakovnách
- konstruování ve 3D CAD systémech
- technická jednání se zákazníkem a zástupci ostatních profesí
- zpracování kalkulací a podkladů pro výběrová řízení
- zpracování technické dokumentace pro zadání do výroby
- kontrola výroby
- autorský dozor v místě instalace

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na konstrukci strojů a zařízení
- zkušenosti a znalosti konstrukčních návrhů v automobilovém průmyslu výhodou
- praxe minimálně 4 roky
- kreativní uvažování
- znalost práce s 3D CAD systémy (Catia V5, ProEngineer, SolidEdge, SolidWorks, Inventor apod.
- komunikativní znalost německého popř. anglického jazyka
- samostatnost, zodpovědnost, kreativitu, schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
- aktivní přístup k vlastnímu odbornému rozvoji
- 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- roční výkonové prémie
- 25 dní dovolené
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
- notebook, případně mobilní telefon
- jazykové kurzy
- perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
- prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
- místo pracoviště Mladá Boleslav

Další informace

Samostatně vykonávaná činnost v oblasti konstrukce jednoúčelových strojů, výrobních zařízení a jejich součástí. Dále i v oblasti konstrukčních návrhů přípravků pro produkci ve svařovnách a lakovnách. Projekty jsou zaměřeny především do oblasti automobilového průmyslu. Konstruktér se účastní celého životního cyklu zakázky, od nabídkové činnosti a kalkulací, přes projektovou přípravu samotné konstrukce, až po autorský dozor v místě instalace. Předpokládá se intenzivní komunikace s investorem a zástupci ostatních profesí. Vedle znalosti norem se uplatňují znalosti správné inženýrské praxe v daném oboru, znalost vybraných technologických procesů. Technická znalost CAD systémů je samozřejmostí.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 35 000 - 50 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav