Nabídka práce > Obchodník – OBJ2037

Obchodník – OBJ2037

Náplň práce

- samostatný přístup v rámci obchodních aktivit
- příprava cenových kalkulací na základě požadavků zákazníků
- monitoring trhu a získávání nových obchodních partnerů
- péče o stávající zákazníky
- prozákaznická podpora v určených regionech
- realizace celého obchodního případu včetně smluvní dokumentace

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- obecná a uživatelská orientace v oblasti elektrotechniky
- samostatnost a zodpovědný přístup
- vynikající komunikativní schopnosti
- cílevědomý a odvážný přístup
- proaktivní přístup a ochota cestovat po ČR
- časová flexibilita
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející moderní firmy
- práce na HPP
- velmi zajímavé a motivující finanční ohodnocení
- služební auto, notebook
- zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
- podpora a zázemí skvělého týmu lidí z firmy
- pracoviště Holešov

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Obchod a prodej, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 40. - 60. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Holešov