Nabídka práce > Technik PLC programátor – OBJ2048

Technik PLC programátor – OBJ2048

Náplň práce

- spolupráce s dodavateli technologií
- tvorba technické dokumentace
- oživení a uvedení řídicích systémů do provozu, nájezd technologií
- tvorba a řízení projektové dokumentace
- technická podpora při zavádění sériové výroby
- optimalizace procesu z pohledu kvality a taktu výroby
- spolupráce a zajišťování opravy elektrické části výrobních zařízení
- řešení technologických problémů výrobních zařízení po elektrické stránce
- provádění rozborů a hodnocení úrovně používané technologie
- zaškolení servisního personálu a údržby

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru (elektro nebo strojírenský obor)
- orientace v oblasti řídicích systémů
- praxe v oblasti elektro údržby výhodou
- znalost platformy Siemens PLC, Robotů
- schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
- komunikativnost, vysoké pracovní nasazení
- Vyhláška 50 min. §5
- ŘP skup. B
- aktivní znalost AJ

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- týden dovolené navíc
- pružná pracovní doba
- benefity (ozdravní a jubilejní balíček, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a dětskou rekreaci, slevu na telefon, roční bonusy,…)
- příspěvek na dopravu
- možnost rozvoje a vzdělávání (jazykové kurzy)
- lokalita: oblast Frenštát pod Radhoštěm

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 30. - 40. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Frenštát pod Radhoštěm