Nabídka práce > Zkušební technik – OBJ1530

Zkušební technik – OBJ1530

Náplň práce

- správa aplikací pro testovací stanice s MS Windows, Unix vs. Linux
- tvorba SW aplikací pro měřící systémy
- práva výroby a uvedení do provozu testovacích zařízení
- kontrola spolehlivosti měřících zařízení
- zdokonalení testovacích systémů, kontrola FPY
- zaučení pracovníků údržby a systémové obsluhy

Požadavky

- min. SŠ vzdělání v oboru elektro/IT
- znalost OS Windows 7
- nutná znalost AJ
- vyhláška č. 50,§ 5
- znalost elektronických obvodů nutností
- znalost programovacích jazyků a PC technologií
- ŘP sk. B

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- týden dovolené navíc
- pružná pracovní doba
- benefity (ozdravní a jubilejní balíček, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a dětskou rekreaci, slevu na telefon, roční bonusy,…)
- firemní autobusová doprava
- možnost rozvoje a vzdělávání (jazykové kurzy)
- lokalita: oblast Frenštát pod Radhoštěm

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 30. - 40. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Frenštát pod Radhoštěm