Nabídka práce > Reklamační Technik elektro – OBJ2051

Reklamační Technik elektro – OBJ2051

Náplň práce

- řešení reklamací od zákazníků
- analýzy vracených kusů a jejich oprava
- zpracování výsledků analýz a reklamačního řízení
- práce s výkresovou dokumentací a s daty v systému SAP
- komunikace se zákazníky a příslušnými odděleními společností

Požadavky

- min. SŠ vzdělání v oboru elektro
- praxi na obdobné pozici, například pozice debugger, analytik vratek
- orientace v technické dokumentaci, abyste si uměl/a sestavit elektrický obvod na testování
- vyhlášku 50, § 6
- uživatelskou znalost MS Office – Word, Excel, Acces
- ŘP sk. B
- nutná komunikativní znalost AJ

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- týden dovolené navíc
- pružná pracovní doba
- benefity (ozdravní a jubilejní balíček, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a dětskou rekreaci, slevu na telefon, roční bonusy,…)
- firemní autobusová doprava
- možnost rozvoje a vzdělávání (jazykové kurzy)
- lokalita: oblast Frenštát pod Radhoštěm

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 30. - 40. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Frenštát pod Radhoštěm