Nabídka práce > Quality engineer – OBJ1421

Quality engineer – OBJ1421

Náplň práce

- dohlížet na udržování kvality ve výrobě a pomáhat ji zvyšovat
- analyzovat data, určovat příčiny negativních jevů a navrhovat nápravná opatření
- spolupracovat na řešení reklamací
- provádět interní audity výroby
- zpracovávat a evidovat kontrolní postupy ve výrobě
- spolupracovat na zavádění metod kvality ve výrobě
- schopnost předvídavosti, samostatné práce, odolnosti vůči stresu, organizační schopnosti
- reporting

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru
- komunikativní znalost AJ
- uživatelská znalost MS Office
- praxe na obdobné pozici (výhoda v automotive)
- znalost nástrojů kvality (8D reporty, FMEA,...)
- práce s výkresovou dokumentací
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- dobré komunikační schopnosti, služební cesty

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- týden dovolené navíc
- pružná pracovní doba
- benefity (ozdravní a jubilejní balíček, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a dětskou rekreaci, slevu na telefon, roční bonusy,…)
- firemní autobusová doprava
- možnost rozvoje a vzdělávání (jazykové kurzy)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Technické profese,
  • Plat: 40. - 50. 000 ,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Frenštát pod Radhoštěm