Nabídka práce > Nemáte vzdělání/praxi, ale jste manuálně zručný? Pak Hledáme právě Vás! Brusič

Nemáte vzdělání/praxi, ale jste manuálně zručný? Pak Hledáme právě Vás! Brusič

Náplň práce

Jste manuálně zručný? Hledáte práci na HPP? Máte zkušenosti s broušením či je naopak chcete získat? Chce být součástí stabilního týmu, kde je týmový duch?
Pak hledáme právě Vás... kandidáty na pozici Brusiče.

Náplň práce:
* příprava dílů před lakem (broušení, tmelení plastu lamino, další plasty)
* jednoduchá činnost

Požadavky

* manuální řemeslná zručnost
* fyzická zdatnost a pracovitost
* 100% docházka

Nabízíme

* nástup možný IHNED či DOHODOU
* místo výkonu práce: VEJPRNICE
* základní mzda 110Kč/hod + příplatek za prostředí 1.220Kč + zákonné příplatky
* 3 směnný provoz (R/O/N) – možnost mít nepravidelné směny (pouze ranní, či pouze noční apod.)
* dovolená 20dnů
* MOŽNOST PŘESTOUPIT I DO KMENOVÉHO STAVU PO ZAUČENÍ
* MOŽNOST ZAJISTIT I UBYTOVÁNÍ

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 110 Kč/hod. - 150 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Vejprnice