Nabídka práce > Mistr údržby forem – OBJ2123

Mistr údržby forem – OBJ2123

Náplň práce

- pracovník zajišťuje a organizuje provoz výměny forem (nástrojů)
- spolupracuje na zajišťování provozuschopnosti strojů provozních zařízení
- spolupracuje na vylepšování stávajících technologických postupů směrem ke zvyšování kvality a produktivity
- vede prvotní personální agendu a zpracovává podklady pro odměňování pracovníků

Požadavky

SOU technického zaměření
- praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- vedení údržby velkou výhodou
- schopnost orientace ve výkresové a technologické dokumentaci
- znalost MS Office
- schopnost samostatné práce, konstruktivní myšlení
- dobré organizační schopnosti

Nabízíme

moderně vybavené zázemí mezinárodní stabilní společnosti
- možnost kariérního a odborného růstu
- práce na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení na neurčito
- ohodnocení 13 platem
- jednosměnný provoz
- bonusy jako příspěvek na stravování, telefon, penzijní připojištění,…
- pracoviště oblast Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 30. - 40. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek