Nabídka práce > Procesní Ing./ Technolog

Procesní Ing./ Technolog

Náplň práce

- Zpracovávání úkolů v rámci projektů
- Pořizování provozních prostředků (např. nástrojů, speciálních strojů, pomocných zařízení atd.) a uvádění do provozu
- Plánování procesů, vytváření výrobních koncepcí pro produkty, kapacitní plánování
- Optimalizace výroby v jednotlivých fázích projektu
- Řádná dokumentace celého projektu, projektové složky, způsobilosti procesu, FMEA
- Týmová spolupráce

Požadavky

- SŠ, VŠ vzdělání technického zaměření
- Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
- Praxe ve výrobní společnosti výhodou
- Zájem rozšiřovat své odborné znalosti
- Schopnost kreativního a analytického myšlení

Nabízíme

- práci v prostředí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti
- perspektivu dalšího osobního rozvoje
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké výhody

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek