Nabídka práce > Skladník (1/2směnný provoz), od 22tis.Kč PLZEŇ

Skladník (1/2směnný provoz), od 22tis.Kč PLZEŇ

Náplň práce

Máte zkušenosti s retrakem? Baví Vás práce ve skladě? Hledáte práci na ranní/odpolední směny? Chcete nastoupit do kmenového stavu? A k tomu všemu hledáte práci v Plzni?
Tak čtěte dále, protože hledáme právě VÁS!!!

Náplň práce:
- vykládka aut, příjem a zaskladnění zboží
- interní pohyb materiálu
- vychystání materiálu
- balení zásilek na vývoz

Požadavky

- platný průkaz na VZV
- praxe s VZV a bočním zakladačem - spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
- odolnost vůči stresu

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- nástupní mzda 22.000Kč + 20% měsíční bonusy +zákonné příplatky
- 1/2směnný provoz
- práci ve stabilní společnosti
- příspěvek na penzijní připojištění
- OBĚDY ZCELA ZDARMA
- káva, čaj na pracovišti ZDARMA
- NABÍDKA DO KMENOVÉHO STAVU

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň