Nabídka práce > SPECIALISTA HELPDESKU - OBJ2005

SPECIALISTA HELPDESKU - OBJ2005

Náplň práce

- zajištění uživatelům software podporu v rámci konzultací, změn a oprav, které svým složitějším charakterem nemohou být řešeny servisním oddělením pro zákazníka
- aktivně řeší hlášené případy zákazníka, analyzuje stav, navrhuje a zpracovává řešení
- provádí samostatné drobné vývoje v rámci úprav a rozšíření ASW

Požadavky

- pokročilá znalost Oracle DB (SQL, PL/SQL)
- pokročilá znalost JAVA (zkušenosti s architekturou klient/servis, Java web services)
- pokročilá znalost Java script (vč. Znalostí webových technologií HTML, CSS, JQuery, SOAP/REST)
- pokročilá znalost C++
- základní znalost UNIX
- praxe min. 3 roky
- samostatnost
- ochota učit se novým věcem

Nabízíme

- stálou práci pro českou společnost
- nadstandartní ohodnocení
- benefity
- kariérní růst
- místo pracoviště Ostrava

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Služby, Technické profese,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek