Nabídka práce > DLOUHODOBÁ BRIGÁDA- ZÁSKOK - ASISTENT/KA S ANGLIČTINOU

DLOUHODOBÁ BRIGÁDA- ZÁSKOK - ASISTENT/KA S ANGLIČTINOU

Náplň práce

Máte komunikativní znalost anglického jazyka?
Jste flexibilní?
Hledáte stabilní brigádu v administrativě?

Hledáme uchazečku na záskok na sekretariát firmy v Bohumíně.

Náplň práce:
- záskok za sekretářku v době její dovolené, nemoci, v případě nárazových potřeb apod.
- administrativní práce
- vedení agendy sekretariátu
- práce na PC - vytváření tabulek, základních reportů apod.
- vyřizování emailové korespondence, hovorů v českém i anglickém jazyce
- zařizování provozních věcí spojených s fungováním kanceláře, s přípravou schůzek apod.
- ranní směna

Záskok ve dnech dovolené, nemoci sekretářky, v případě nárazových potřeb apod. - dny práce budou hodně flexibilně domlouvány dle potřeb sekretariátu.

Nástup co nejdříve.

Pracoviště BOHUMÍN

Požadavky

- vhodné pro flexibilního studenta/tku VŠ
- ukončené SŠ vzdělání
- praxe v administrativě, asistentské pozic apod. velkou výhodou
- komunikativní znalost AJ - NUTNOSTÍ
- práce na PC (MS Office)
- flexibilita - dny práce se domlouvají dopředu dle potřeb sekretariátu
- kultivovaný projev
- reprezentativní vystupování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 CZK do 139.5 CZK
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Mzda 139,50 Kč/h.
  • Místo pracoviště: Karviná