Nabídka práce > Software Engineer

Software Engineer

Náplň práce

-vývoj software s VB.net C#
-systémová analýza
-zajišťování podpory a údržby časoprostorových systémů používaných ve výrobních, skladových a logistických oblastech
-návrh a vývoj vlastních systémů pomocí aplikace Microsoft Visual Studio .Net (Vb.Net, C#) a serveru SQL
-uplatňování vývoje osvědčených postupů opakovaně použitelných zdrojových modulů
-spravuje přiřazené aktivity, odhady projektů, stavovou komunikaci a plány v rámci projektu
-pracuje s obchodními uživateli s cílem porozumnět podnikovým potřebám a převádí tyto potřeby na efektivní a snadno použitelné softwarové systémy

Požadavky

-nutná praxe v orientovaným vývoji pomocí Visual Studio .Net a SQL
-znalost víceúrovňových standardů softwarové architektury a osvědčených postupů pro vývoj softwaru
-zkušenosti s vývojem serveru SQL, návrhem tabulky a uloženými postupy
-znalost úložiště kódů a nástrojů verzí, jako jsou TFS, GIT
-aktivní znalost anglického jazyka
-ochota ke služebním cestám (20%)

Nabízíme

-jazykové kurzy AJ nebo NJ v rámci pracovní doby
-flexibilní pracovní doba (možnost si sám stanovit začátek)
-pracoviště okr. Mělník
-vývojovou pozici v silné společnosti
-finanční hodnocení, které roste dle Vašich zkušeností
-13.plat
-závodní dotované stravování
-týden dovolené navíc (Sick days)
-různé firemní příspěvky ( spoření, kafitérie, atd.)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: AJ
  • Plat: 90.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na stravu, životní pojištění, spoření, jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Mělník