Nabídka práce > Horizontář - obsluha CNC horizontky

Horizontář - obsluha CNC horizontky

Náplň práce

• seřizovat a obsluhovat konvenční i číslicově řízené obráběcí stroje
• zajišťovat frézování, hoblování, obrážení, protahování nebo protlačování částí strojů i součástí
• brousit rozměných ploch za použití hoblovacích strojů pomocí přídavného brousícího zařízení

Požadavky

• SOU
• dobrý zdravotní stav podmínkou
• ochota pracovat ve třísměnném provozu
• spolehlivost, ochota dále se vzdělávat

Nabízíme

• stabilní zaměstnání ve významné strojírenské společnosti
• příspěvek na stravování, stravování přímo ve společnosti
• dovolená navíc, příspěvek na jízdné, možnost ubytování
• zvýhodněné mobilní tarify
• možnost profesního růstu
• pravidelná školení, možnost rozšíření kvalifikace v rámci společnosti
• další výhoda
• lokalita: okres Olomouc

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek