Nabídka práce > Průmyslový inženýr - OBJ2100

Průmyslový inženýr - OBJ2100

Náplň práce

• tvorba layoutů, zajištění toku materiálu a zakázek
• realizace projektů investičního a rozvojového charakteru
• zodpovědnost za finanční a termínové řízení projektů, jejich realizaci a předávání do provozu
• optimalizace, tvorba a plánování pracovišť
• vyhodnocování zakázek a prezentování výsledků
• spolupráce napříč útvary firmy

Požadavky

• VŠ technického směru – nejlépe průmyslové inženýrství
• konstrukční znalosti strojů a stavebních základů
• znalost strojírenských a technických postupů ve výrobě
• znalost čtení výkresové dokumentace
• znalost metod průmyslového inženýrství, statistiky, analytických metod (MSA, FMEA, a dalších)
• technické myšlení
• organizační a komunikační schopnosti
• schopnost pracovat samostatně na svěřeném úkolu
• AJ / NJ výhodou
• znalost práce na PC (MS Office)
• ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

• stabilní zaměstnání ve významné strojírenské společnosti
• příspěvek na stravné, stravování přímo ve společnosti
• dovolená navíc, příspěvek na jízdné, možnost ubytování
• zvýhodněné mobilní tarify
• možnost profesního růstu
• pravidelná školení, možnost rozšíření kvalifikace v rámci společnosti
• další benefity

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek