Nabídka práce > Nabídkový specialista OBJ2071

Nabídkový specialista OBJ2071

Náplň práce

- zpracování podkladů pro cenové nabídky a cenovou politiku, provádění operativních změn a kalkulací
- komunikace s dodavatelem v oblasti zpracování nabídek na zařízení a komponenty v automotive

Požadavky

- znalost AJ - komunikativně slovem i písmem, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost SAP výhodou
- zkušenosti s tvorbou nabídkových kalkulací ve výrobní společnosti

Nabízíme

- perspektivní práci s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu, jistotu a stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti, celou řadu benefitů

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ komunikativně,
  • Plat: od 30 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: zaměstnanecké benefity (stravenky, kantýna a automaty na pracovišti,…), jazykové kurzy, 25 dní dovolené, profesní růst
  • Místo pracoviště: Louny